Grafiki, Koci Zodiak

Koci Zodiak: Ryby

Czerwiec 12, 2014
ryby

Kot birmański i Ryby:

Ten kot spod znaku Ryb nie ma w życiu łatwo! Powszechnie wiadomo, że zodiakalne Ryby są wrażliwe nad wszelkie pojęcie i do wszystkiego podchodzą niezwykle emocjonalnie. Wczujcie się więc w położenie tego kota, który przecież nie jest wegetarianinem. I choć kocie serce łka – rybki lepiej niech nie robią planów na jutro! Chociaż do końca nie wiadomo, bo osobniki spod tego znaku są nieprzewidywalne i trudno za nimi nadążyć!

 

You Might Also Like

3 Comments

 • Reply Pomalowana na niebiesko Czerwiec 12, 2014 at 7:35 am

  Piękny koci rybak. :)

 • Reply Zuzia Kopytkowa Czerwiec 16, 2014 at 8:02 pm

  Na prawdę kolejna świetna grafika! Uwielbiam w ogóle twoje praca. Zazdroszczę nie tylko talentu, ale także wyobraźni. Kompozycje kocie wymyślasz sama, czy czymś się inspirujesz? Pozdrawiam i mam może jeszcze taką malutką prośbę. Bo ze względu na to, ze masz duże doświadczenie, a ja jestem amatorką to byłoby miło jakbyś obejrzała moje prace i może zostawiła jakąś dobrą radę. Byłabyś mi na prawde niezwykle pomocna a ja wdzięczna.

  kopytkowa.blogspot.com

  • Reply Katarzyna Kalder Czerwiec 17, 2014 at 6:35 am

   Dziękuję za miłe słowa :) Przy rysowaniu kotów posługuję się zdjęciami, pomaga to zachować właściwe proporcje itd. Moje rysunki są dość realistyczne, więc staram się, żeby wszystko było na swoim miejscu, a zdjęcia są wtedy bardzo pomocne. Pozostałe elementy (stroje itd.) to już moja fantazja :)
   Nigdy nie szkoliłam się w rysowaniu, nie chodziłam do żadnej artystycznej szkoły, a wszystkiego nauczyłam się sama. Codziennie siadałam przy tablecie i rysowałam to, na co miałam ochotę, wtedy się najlepiej ćwiczy :) Ty też rysuj to, co „czujesz”, wtedy będzie to najbardziej przyjemna nauka. Nie zniechęcaj się, spróbuj przerysować coś ze zdjęcia, ćwicz różne style i zobacz, w którym czujesz się najlepiej. Trzymam kciuki! :)

  Leave a Reply