Specjalne, Targi

Targi

Wrzesień 23, 2013
targi1

Pierwsze targi za mną! To było bardzo ciekawe doświadczenie :) Miło było spotkać tylu fajnych ludzi! Bardzo cieszy mnie fakt, że część osób, które odwiedziły stoisko znało już moje prace i Terakoty :) Cieszę się również, że przyciągnęłam uwagę innych osób, które wcześniej o Terakotach nie słyszały. Zrobiłam małe statystyki i najpopularniejszym kotem tego eventu okazał się… Tajny Kot! Tylko ciii! Nie mówicie nikomu! To ściśle tajne ;)

targi2

targi3

targi4

targi5

Targi były częścią festiwalu, który odbywał się w moim rodzinnym mieście – Białymstoku. Skorzystałam z tej okazji i zabrałam ze sobą również moje białostockie gadżety. Największą popularnością cieszyły się przypinki i magnesy „Dla mnie się to podoba” :) Już niedługo więcej białostockich gadżetów pojawi się na fanpage’u https://www.facebook.com/dlamniesietopodoba.

targi8

targi7

targi6

targi9

Mam nadzieję, że już niebawem będzie następna okazja do wybrania się w terakotowym gronie na targową wycieczkę. Będę informować na bieżąco i już teraz zapraszam serdecznie! :)

You Might Also Like

2 Comments

  • Reply Pomalowana na niebiesko Wrzesień 23, 2013 at 5:52 pm

    Dlaczego mnie tam nie było? Dlaczego?

  • Reply Katka Wrzesień 23, 2013 at 7:34 pm

    Ja już myślę nad następną okazją! :) Chciałabym wziąć udział w samodzielnych targach, bo te tak naprawdę były tylko częścią innego eventu. Będę informować na bieżąco na blogu i już zapraszam serdecznie :)

  • Leave a Reply