O autorce

profilowe

Jestem grafikiem-samoukiem i pochodzę z pięknego Białegostoku. Rysowanie jest częścią mojego życia, to zajęcie towarzyszy mi od dziecka.

W naszym domu każdy miał swoje artystyczne hobby: tata nie rozstawał się z lustrzanką, a mama wyszywała i rysowała. W takim środowisku zainteresowanie sztuką i rysunkiem przyszło mi bardzo naturalnie. Rodzice zachęcali mnie i moją siostrę bliźniaczkę do różnych zajęć plastycznych, a my z zapałem zapełniałyśmy kartki zeszytów (a niekiedy także ściany mieszkania) ilustracjami. Przyznam się, że nigdy nie szkoliłam się w rysunku, nie chodziłam do szkoły plastycznej i wszystkiego nauczyłam się sama. To jest moim zdaniem najlepsza metoda!

Poza rysowaniem lubię spędzać czas przy książce, filmie albo po prostu na spacerze z córką i mężem lub zabawie z naszymi kotami. Od najmłodszych lat uwielbiam też gry planszowe i konsolowe. Swoją pasję dzielę z mężem, oboje lubimy zarówno sprzęt spod znaku Playstation jak i Xbox, a na domowych imprezach i w gronie przyjaciół najlepiej sprawdza się Wii i Wii U. Regularnie spotykamy się też ze znajomymi na planszówkowych rozgrywkach.

Moje „nie-kocie” grafiki prezentuję na stronie www.pikselowo.com. Zajmuję się również szeroko pojętą grafiką komputerową.

Moja siostra bliźniaczka Karolina również uwielbia rysować. Miłość do artystycznych zajęć wyniosłyśmy z rodzinnego domu, w którym każdy miał jakieś kreatywne hobby. Nie zwlekajcie dłużej i wybierzcie się w podróż do bajecznie kolorowych, magicznych światów, które powstały spod ręki mojej siostry. Koniecznie odwiedźcie jej portfolio: kolorowomi.com.pl i stronę na facebooku <3